Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Šnúrky do topánok - nielen praktický a funkčný doplnok, ale aj originálny detail Vašich topánok.

Zdôraznite moderný look Vašich obľúbených topánok pomocou nepreberného množstva, ako klasických šnúrok, tak rýchloupínacích a samozaväzovacích šnúrok, kde vynikne predovšetkým dizajn použitých spôn - opäť v rôznych farebných prevedeniach a tvaroch.

A praktickú stránku najmä pružných šnúrok ocení každý, športovci, deti aj seniori.

Špirálové, samozaväzovacie a silikónové šnúrky pre deti, ktoré nevedia zaväzovať šnúrky, alebo pre všetkých, ktorí nemôžu, alebo ich nebaví večné zaväzovanie a zbytočné ohýbanie.

Veľká časť šnúrok z našej ponuky je vyrobená z reflexných vlákien, ktorá zaručí dobrú viditeľnosť pri športe v šere, tme, alebo ceste do školy.

Šnúrky ale nemusia slúžiť iba topánkam. Stuhové, glitrové, krajkové, semišové, hodvábne, pretkané a saténové šnúrky, možno použiť aj pri mikinách a šatách, darčekoch, kvetoch, ďalej ako vlasový doplnok, alebo kdekoľvek v interiéri aj exteriéri, skrátka, kde Vás napadne.

Venujte pozornosť výberu šnúrok. Správne vybrané šnúrky nielen zvýraznia vzhľad topánky, ale môžu tiež pomôcť zvýšiť pohodlie pri chôdzi. Starším topánkam dodajú nové šnúrky ďalšie mesiace zábavy pri nosení.

V našej ponuke nájdete naozaj veľké množstvo farieb a materiálov - pretože až šnúrky robia topánky! Užite si každý nový farebný deň.

Špecifikácia:

  • Dĺžka: 120 cm
  • Šírka: 0,9 cm

Balenie obsahuje jeden pár šnúrok.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť